| Eedytso a întrebat:

Salut, vreau si eu sa imi spune-ti va rog cu ce va curatati voi PC, eu in curat cu niste pensulehee hee si in rest suflu, dar nu desfac nici o piesa si vroiam sa va intreb cand desfac vreo piesa e nevoie sa imi pun manusi? sau doar tin de colturile piesei respective? iar daca trebuie manusi de alea de unica folosinta sunt bune?

Răspuns Câştigător
| Lumine a răspuns:

Buna1
Nu neaparat, poti sa tii si de colturi, asa cum faci de obicei, iar eu imi curat pc-ul tot cu cateva pensule si cu puterea plamanilor...

Succes!

| Eedytso explică (pentru Lumine):

Am inteles, ok mersi.

3 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Asa cum zici tu ca il cureti, nu fai nicio branza.trebuie demontat coolerul[ventilatorul]pentru ca face pe el un fel de pasla la care nu ai cum sa ajungi decat daca il demontezi. apoi ai nevoie de pasta.