| TheKKosmyyn a întrebat:

Salut1 Eu joc metin2ro si metin2steel, si as dori sa ofer iteme de pe steel pe ro servar volans. Cu cine face acesta treaba primeste funda. Va rog frumos. Detali aiic sau pe mesaj privat.

5 răspunsuri:
| MoisaDMD a răspuns:

Http://metin2stellcadouri.yolasite.com
Fa-ti cadouri pe Metin2 Steel.Primesti arme gratis

| casele a răspuns:

Pai de ce nu intri si tu pe sv si itntrebi care vrea iteme(no nobs)pe steel sau pe forumuri de metin2 acolo sunt toti care joc metin2 pe unelle foarte mari

| GameMaster1 a răspuns:

Man, uite cum sta treaba, nu ai voie sa strigi ca dai iteme pe serverul Steel pe iteme pe serverul ro.Un gm iti da ban pentru comert alt server.Eu te-am avertizat.Multi playeri au primit ban permanent pentru aceasta cauza ca dau iteme metin2steel pe iteme alt metin.Chiar daca nu e un gm on, tot sa nu strigi. Unii iti pot face print si te pot pune pe forum, si ce gm vede Dovada ca dai iteme pe steel pe itm alt metin iti da ban direct. Eu sper ca te-am lamurit cu itemele pe un server pe iteme alt server. Funda?

| GameMaster1 a răspuns:

Si uitasem sa iti spun, Nu intra pe site-uri recomandate de playeri. Iti poate da keylogger si acel kayelogger iti afla parola de pe metin2, skype, facebook, etc.

| Judoka_Edy_1994 a răspuns:

Http://cadouri-metin2steel.yolasite.com/ Gasesti iteme pentru metin2 Steel cate vrei! :)