| piciu25 a întrebat:

Salutare all. as vrea sa imi cumpar un telefon cu ecran de minim 4 inch si procesor dual core minim de 1 ghz. Am un buget de 250-300 euro. Any ideas?

2 răspunsuri:
| danimazzz a răspuns:

Iti recomand un galaxy s2 cred ca e un pic mai scump cam 350 de euro dar e foarte bun telefonul.Sau poti lua un Htc One S la fel un telefon foarte bun.

| NopeCheers a răspuns:

Samsung Galaxy Gio e putin mai slab de ce zici acolo dar eu zic ca e ok la un buget de 250-300 euro.