| xV3N0Mx a întrebat:

Ce telefon cuprins intre 7-800 lei credeti ca-i bun? As vrea sa-mi achizitionez unul si nu stiu ce sa aleg. Telefonul as vrea sa aiba ecran de 4+ inch sa aiba procesor minim dual core si RAM 1 GB. Va rog mult ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| Dennisz a răspuns:

Eu zic sa iti iei un Samsung S II Plus sau un Allview P5 Quad.
Sunt telefoane performante si pretul este accesibil.

3 răspunsuri:
| Nero a răspuns:

Galaxy s2/s2 plus sau s3 mini

| XminyoongiXx a răspuns:

ZTE Grand X

| CaMMi a răspuns:

Hei! Eu as spune de telefonul Evolio Happy. Are camera de 8 mp plus camera frontala de 2 mp. (Are si blitz ) Procesorul : Quad Core. Merge perfect! Eu pe asta il am si functioneaza bine. Mai multe detalii le gasesti la Emag.De acolo l-am cumparat.

Sper ca te-am ajutat :*