| JustClaudiu a întrebat:

Salutare.Am o mica intrebare:se poate vorbi de pe tableta ca pe telefon mobil?

Răspuns Câştigător
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Se poate prin Yahoo Messenger. Tableta si telefonul sa fie conectate la internet si faceti video conferinta sau doar audio conferinta.

9 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Nu

| Vichtory a răspuns:

Nu. Doar prin mess, skype sau alte retele de socializare.
Sorry(

| decodesky a răspuns:

Depinde de tableta, Eu am Ipad 2 64GB 3G si nu merge. insa fratele meu are ceva de la Samsung si suna. doar ca vorbeste prin Casti laughing sa nu-l auda lumea

| Bradster a răspuns:

Nu se poate!

| IrisMov a răspuns:

Nu. Nu e telefon.

| AddXf a răspuns:

NU. Poti comunica insa prin facetime daca ai internet laughing funda?

| r0laNd a răspuns:

Nu credlaughing

| pope99 a răspuns:

Din pacate nu.Nici de pe Ipad 2 nu se poate.Asta este singura parte nasoala la tableta

| Ruxi_Roxy_1990 a răspuns:

Nu