| beneamin a întrebat:

Salutare am o sora e 14 ani este inebunita de invu cum pot face ca sa nu mai descarce in pc meu acest joc se poate bloca pagina de invu sau orce cautare legata de invu?

Răspuns Câştigător
| marian951 a răspuns:

Da.Ca sa blocezi o pagina de internet intri in windos ->system 32->boot-> en si intri intr-o pagina de notepad si scrii cu "#" in fata siteul pe care vrei sa il blochezi in josul paginii.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune parola la pc. Intri in control panel user accounts si dai la create password