| mario_6601 a întrebat:

Salutare am si eu o banala problema nu stiu ce am facut cum am setat ca meniul de la facebook nu mai e la fel ca inainte imi apare bara de instrumente undeva in dreapta sus si nu in stanga are idee cineva cum revin la setarile initiale va multumesc astept un raspuns

3 răspunsuri:
| Hey_Ionut_1996 a răspuns:

Salut este simplu ai selectat alta limba. sau alta tara.winking incerca ca intri in setari la dizain sau setari vizualizare

| mario_6601 explică (pentru Hey_Ionut_1996):

Salut am gasit am incercat peste tot nu-i dau de capat

| Hey_Ionut_1996 a răspuns (pentru mario_6601):

Atunci nu pot sa imi dau seama ce are... de obicei se schimba skinul facebook dupa limba selectata... imi pare rau