| Mirco a întrebat:

Salutare am si eu o problema, nu mai pot accesa niciunul din urmatoarele site-uri : google, facebook, twitter, youtube, bing, yahoo stie cineva care ar putea fi cauza (am incercat de pe toate browserel, mozilla, ie, chrome, safari ) si tot nu merge sa accesez. cel mai folositor raspuns funda, restul raspunsurilor vot

Răspuns Câştigător
| anghelniuta a răspuns:

Se pare ca ai virusi in calculator ar trebui sa-ti schimbi windowsu si problema va fi rezolavata...happy

1 răspuns:
| Be1wise1 a răspuns:

E clar problema de la PC. Eu zic ca ori e de la virusi, ori cel mai bine ar fi sa-ti bagi WINDOWS-ul din nou.
O zi buna!