| AdRiAnHo97 a întrebat:

Anul trecut de Black Friday au fost reduceri la eMAG si la componente pc? Daca da cat, aveti vreun link? Dar la pc garage? La care au fost preturi mai mici?

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| ovidius a răspuns:

Unii au avut preţuri mai mici la anumite produse, alţii la altele. În orice caz, oferta de componente a fost destul de limitativă, în sensul că erau una sau maxim 2 plăci video.

În plus, eu nu aş miza f. tare pe Black Fridaz in România. Retailerii pun puţine produse la bătaie şi nu apuci să iei nimic. Plus că 99% din timp site-ul e picat. Asta la măgarii de la eMag. garajiştii au rezistat mult mai bine şi au scos loturi noi produse din 3 în 3 ore.

Legat de preţuri: e irelevant faţă de anul trecut. Plus că în 6 luni tehnologia evoluează suficient de mult.

| AdRiAnHo97 explică (pentru ovidius):

Da-mi mai multe detalii despre pc garage. dupa cate am vazut aici baza este in domeniul it. deci ma gandesc ca o sa fie reduceri si la componente, deoarece atunci vreau sa iau un pc pe bucati de la ei.

| AdRiAnHo97 explică (pentru ovidius):

Multumesc mult! In sfarsit un raspuns clar si la obiect.

| anonimul998877 a răspuns:

Nu au fost. Au mărit preturile cu cateva zile inainte si dupa le-au redus cu aceiasi suma.

| IonelaUrsu1 a răspuns:

Ca sa fi tot timpul in priza cu reducerile iti recomand sa te abonezi aici

click pe link http://eepurl.com/DYMNH