| Georgian22 a întrebat:

Salutare..Are cineva idee unde pot gasi cazare in Braila "cu ora"(ce hotel are aceasta optiune)

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

De ce oare am banuit? Incearca la Triumph pe soseaua Viziru.Dar nu garantez ca poti inchiria cu ora.Dar daca tipa merita poti inchiria pentru minim 24 de ore.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu gasesti asa ceva in Braila.Cui ii convine sa inchirieze cu ora? Nu are mai nimic de castigat.Ai vreo intalnire de afaceri cu vreo gagica?

| Georgian22 explică (pentru darrio2007):

Da laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru Georgian22):

De ce oare am banuit? Incearca la Triumph pe soseaua Viziru.Dar nu garantez ca poti inchiria cu ora.Dar daca tipa merita poti inchiria pentru minim 24 de ore.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Incearca sa suni la un hotel si sa ceri detalii...
O zi bunahappy

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu cred ca cuiva i-ar conveni asa ceva.
Suna un prieten!