| darkky96_9564 a întrebat:

Salutare, as dori si eu sa stiu cum se fac view'uri pe youtube? ca am contul de aproape un an si am decat vreo 2000 vizualizari pe totalu videoclipurilor

PS : daca tot am postat aici dati si voi un click pls aici http://www.youtube.com/watch?v=lCpYsQPF8Qc

Multumesc!

1 răspuns:
| DaVà a răspuns:

Daca vrei vizualizari nu este o reteta speciala.foloseste-te de ce e mai nou stiu si eu moartea unui actor sau o melodie noua(pune-i un titlu sugestiv clipului si o descriere relevanta)apropo! Clipual acela cu 3 cani se f%t nu cred ca este ceva atat de interesant