| Stancescu14 a întrebat:

Salutare! Care este codul de identificare fiscală CIF de la engie?

3 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Codul de identificare fiscală e un cod prin care se identifică fiscal orice operator economic
Ca să înțelegi mai bine, orice entitate economică are propriul Cod de Identificare Fiscală.
Deci nu există un CIF "de la energie".
Poți să întrebi doar care este Codul de Identificare Fiscală a unui anumit operator economic.

| SingleForOne a răspuns:

Dacă te referi la ENGIE Romania S.A., atunci ai cui/cif 13093222

| christall a răspuns:

Depinde de adresa care te interesează. Sau vrei de la sediul central?