| playerg a întrebat:

Salutare, Caut un site unde se pot gasi carti care are ca logo un catel.

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Https://www.okazii.ro/10-catei-tudor-arghezi-carte-de-colorat-a178583687
Luand aceasta carte vei scrie asa: "Salutare! Caut un site unde se pot gasi carti care au ca logo un catel."

| David_Raluca_1989 a răspuns (pentru Salontanul):

Cred ca site ul are ca logo un cățel...

| Salontanul a răspuns (pentru David_Raluca_1989):

E! Eu am vrut sa-i dau de inteles ca gramatica ne omoara.

| David_Raluca_1989 a răspuns (pentru Salontanul):

Ne omoară încet si sigur pe toți... Mi a luat ceva sa înțeleg ce dorea sa întrebe...

| rosu1996 a răspuns:

Cine ma ajuta cu câteva vizualizări pe YouTube? Ajut si eu la rândul meu