| daniels75 a întrebat:

Salutare. Cine imi zice si mie cum sa pun melodii intr-un videoclip filmat in Bandicam? Funda raspunsului reusit

4 răspunsuri:
| lionpower a răspuns:

AM eu o intrebare pentru tine!
Cum fac sa mearga sa vb la microfon in bandicam?

| daniels75 explică:

Pai cum sa faci vorbesti pe micro in timp ce filmezi!

| daniels75 explică:

Cind filmezi purcisimplu vorbesti si se inregistreaza vocea. Dar oricum de melodie am gasit singur dar mai bine imi dadeai (trochios) un raspuns mai plin nu iti dau funda ca nu intelegeam ce ziceai...

| trochios a răspuns:

Poti pur si simplu sa pui o melodie pe calculator sau de pe youtube si il puui jos si gata.