| Yusuke16 a întrebat:

Salutare TPU :*! Am o problema... am folosit un program de filmat Bandicam si in timpul filmarii am uitat sa pun muzica.Intrebaera si problema este daca acum dupa realizarea filmarii pot monta doua melodii pe filmulet.Care stie si poate il rog sa ma ajute... Funda + vot:X:Xhappy

Răspuns Câştigător
| Rags a răspuns:

Poti sa folosesti windows movie maker daca n-ai mai folosit programe de editat filmulete sau daca esti profesionist poti sa downloadezi Sony vegas.(dar nu prea conteaza daca esti sau nu priceput poti doar sa gasesti pe youtube filmulte, acum depinde de tine cum vrei sa-l folosesti)

| Yusuke16 explică (pentru Rags):

Ms:*!

| Yusuke16 explică (pentru Rags):

Auzi man am o problema cu maker... Vr sa pun Nicki Minaj - Champion si Qeen We are the Champion pe un video realizat de mine... dar nu imi merge imi da eroare cand vr sa pun una din astea doua melodii.Ce sa fac?

| Rags a răspuns (pentru Yusuke16):

1 imi dai funda 2 daca e vorbesc cu un prieten sa iti faca niste ghiduri pentru wmm(windows movie maker)si incearca sa lucrezi in Sony vegas pro 10 gasesti ghiduri pe net in legatura cu wmm ori nu merge de la windows asa mi s-a intamplat si mie si il iei dw de pe net or te apuci de Sony vegas(pro 10)

| Yusuke16 explică (pentru Rags):

Nu mai e nv l-am facut si singur

| Rags a răspuns (pentru Yusuke16):

Ok cu placere cui ai dat funda?

| Yusuke16 explică (pentru Rags):

Tie pentru ca stiu ca ti-o doreai si esti si singuru care s-a interesat de problema mea.

| Rags a răspuns (pentru Yusuke16):

Mersi