| anonim_4396 a întrebat:

Daca ar fi sa alegeti( tinand cont de salariu, de cat de usoara este specializarea etc...) dintre :
-Chirurg cardio-toracic
-Stomatolog
-Medic pe ambulanta sau elicopter
-Chirurg general

Ce ati alege? Si de ce? Va rog mult fiti sinceri si spuneti-mi de ce ar fi mai bina big grin... FUNDA+VOT!

Răspuns Câştigător
| MoonLight a răspuns:

Si mie imi place la nebunie Grey's Anatomy!
Mi-ar place sa fiu Chirurg cardio-toracic, dar nu in Romania!

1 răspuns:
| ElenaMaria1 a răspuns:

Tu chiar esti obsedata de medicina?laughing Si cred ca esti din cauza ca ai vazut Grey's Anatomy.si eu ma uit si imi plc dar nu sunt obsedata laughing. Fara supare.winking