| ionut235 a întrebat:

Salutare,dacă luna trecută am renunțat la factura electronică e.on cam pe data de 15 aprilie am renunțat, luna asta o să o primesc prin poștă sau cum?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai o vei primi prin posta si trebuei sa mergi sa o platesti din mana.
In orice caz, cand toata lumea se indreapta spre tenologie, munca usoara, economisit timp, economisit hartie, tu ai ales hartia si ai anulat usurinat unei proceduri?
Ciudat!
Din punctul meu de vedere, ai facut foarte rau!
Eu una nu mai primesc de ani de zile nimic la posta, totul vine electronic si totul se plateste electronic.
Nu mai pierde nimeni timp sa mearga cu hartia in mana, sa stea la cozi, ca sa plateasca cu cash, totul se face electronic, transfer bancar electronic sau plata cu cardul ori prin direct debit (retragere automata din contul bancar sau credit card la o anumita data, in fiecare luna).