| ionut235 a întrebat:

Salutare,de ce îmi apare de la e.on soldul facturi cu minus de ex -1 leu? Că doar am plătit cât timp nu am fost plătit nu apărea cu minus.

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ca dai cu cate un leu in pus cand platesti.

| Vântulalb a răspuns:

Daca ai sume cu minus, inseama ca ai platit mai mult si mai ai la ei acea suma. Exemplul tau, un leu. Leul ala se va scade din urmatoarea factura.
La codul dd bare vezi ca ai doua sume. O platesti pe cea din care s-a scazut leul.
Suma in plus probabil vine de la rotunjirile in plus cand ai platit factura.