| DaTsIk a întrebat:

Salutare,de la un timp încoace tot vad numere fixe, gen 17:17, 21:21 etclaughing și întrebarea mea e, știe cineva se semnificație poate avea treaba asta?
Mersi

9 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Am un feeling de 'deja vu' fata de aceasta intrebare, sunt sigur ca a mai fost pusa pe TPU happy

nu inseamna nimic aceste cifre fixe...

| Violleta2022 a răspuns:

Nici o semnificatie, a fost o pura coincidenta la inceput apoi a devenit o obsesie.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Visele nu inseamna nimic.

| johnnny123 a răspuns:

"Semnifică" faptul că te-ai uitat din întâmplare la ceas la ora 17:17 și la ora 21:21. Atât și nimic altceva.

| gabicoo a răspuns:

Înseamnă că ești posedat de un extraterestru reptilian.

| ReddY25 a răspuns:

E chemarea divină

| ioana748 a răspuns:

Interesant,
Ai sa deslusesti la un moment dat, insa este contextul vietii tale si doar tu ai sa intelegi semnele.
Sa fie de bine,
Doamne ajuta.

| LaviniuA a răspuns:

Ar putea fi orice, inclusiv un mesaj de la stele pentru tine. Pentru interpretare ezitati sa ma contactati.

| nukeyly a răspuns:

Pai daca nu sunt alea de la loto sa pui si sa-ti iasa saptamanal,
e simpla coincidenta, observata abia recent, altii au facut obsesie pe tema asta, au luat-o pe ulei grav si nici intravenoasele direct in pupila nu i-a mai reparat.
Is si ceva fime scoase la capitolul asta. Hai sa fim practici.