| Denis_Denis_1999_RGmW a întrebat:

Salutare! Doresc sa stiu si eu daca foaia matricola din liceu mai are ceva scris pe verso? Deoarece imi cere la admiterea de la facultate o poza fata/verso la foaia matricola, din cate stiu, pe spate nu este nimic scris, din cauza asta va intreb, sa nu mai merg la facultatea actuala sa scot din nou foaia matricola, va multumesc! Dau funda!

2 răspunsuri:
| SingleForOne a răspuns:

Pe partea din fata scrie datele generale ale tale, istoricul de studii pe care le-ai facut, cand si unde. Pe verso sunt mediile la fiecare materie, plus media la finalul fiecarui an.

| 1Qwerty a răspuns:

Dacă nu scrie nimic înseamnă ca așa trebuie sa fie. Și mie mi s-a cerut poza pe fata și spatele buletinului deși pe spate nu e nimic, dar totuși mi-a trebuit poza și cu spatele și am trimis și a fost ok.