| emipenet a întrebat:

Salutare! E cineva la facultate in Baia Mare si sta la camin?
Imi poate spune careva cum e?
Imi pot alege cu cine sa stau?
Cum sunt conditiile?
Imi puteti spune mai multe despre caminul facultatii de nord in Baia Mare?
Cum e facultatea asta de Nord?
A mai fost cineva de aici pe filosofie la facultatea asta? Cum a fost?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Vezi ca filosofia e frumoasa, dar nu prea ai pe ce sa te angajezi dupa.

| Anonimul151 a răspuns:

Nu pot să îți dau un răspuns la întrebarea ta, însă îți pot spune ce se aude despre aceasta facultate deoarece sunt din Baia Mare.

E o facultate bună, pentru acest oraș reședință de județ. Se aud doar păreri bune.

Căminul e ca orice cămin. Cred ca sunt condiții destul de bune.

Pentru mai multe detalii ar trebui să te interesezi direct la facultate.

Sfatul meu e să nu alegi facultatea asta din orașul ăsta. Deși sunt de aici, nu prea recomand.

Există facultăți mult mai bune decât asta, în Cluj, Timișoara, București etc unde există și internat.

Degeaba aud părerile altora despre această facultate ca oricum nu o voi recomanda să meargă cineva acolo.

Și în orașele menționate mai sus există facultăți cu profil de filosofie.

Eu am spus doar niște păreri pe care le am auzit de la cei din jur.