| Iunix a întrebat:

Salutare, există un joc pe Android care să simuleze condusul unei mașini dar cu reguli de circulație. Adică, învăț pentru carnet, învăț teorie, dar cred că m-ar ajuta foarte mult dacă aș găsii un joc cu care să pun în practică această teorie. De exemplu, un joc în care conduci o mașină, ai un traseu și sunt diferite semne de circulație pe care trebuie să le respecți. Există așa ceva?

2 răspunsuri:
| saxofonistu87 a răspuns:

Euro Truck Driver pe google play

| ZiggyTziggy a răspuns:

Driving School 2017. Cu reguli ca in realitate. Faci in mai multe orase dupa ai examen. Il gasesti in Google Play. Succes la examen