| andreiush25 a întrebat:

Salutare...FanCourier livreaza si Sambata?

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Nu, sambata nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| NYK4u a răspuns:

Livreaza si sambata.
Uite aici:

CARACTERISTICI

Folosind serviciul de curierat rapid Standard, veti beneficia de livrarea expeditiei intr-un termen mediu de 24 de ore din momentul preluarii. Acest termen poate varia in functie de greutate, dimensiuni si destinatie. Expeditiile se vor prelua de luni pana vineri (09:00-18:30) si sambata (09:00-14:00), cu posibilitatea prestabilirii unei ore de ridicare a expeditiilor in fiecare zi. La cererea expresa a clientului expeditiile preluate vineri se vor putea livra sambata, cu conditia specificarii pe AWB "Livrare Sambata". Greutatea maxima admisa per colet este de 40 kg, iar dimensiunile trebuie sa se incadreze in urmatoarele limite: Lungime 60 cm / Latime 50 cm / Inaltime 30 cm. Greutatea ce se va lua in calcul va fi cea mai mare dintre greutatea fizica si cea volumetrica calculata astfel: Lungime (cm) x Latime (cm) x Inaltime (cm) / 6000. Pentru expeditiile de peste 3 m lungime sau de peste 100 kg greutate livrarea se va executa din sediile FAN.
sursa:Fancurier.ro

| andreiush25 explică:

Vai...ce servicii.
In timpul saptamanii livreaza pana la 17:00 iar sambata deloc... Posta romana FTW

| suntserios a răspuns (pentru andreiush25):

Cred ca esti primul pe care il aud ca prefera jegul ala de posta

si fan curier livreaza si sambata

"Expeditiile se vor prelua de luni pana vineri (09:00-18:30) si sambata (09:00-14:00), cu posibilitatea prestabilirii unei ore de ridicare a expeditiilor in fiecare zi. La cererea expresa a clientului expeditiile preluate vineri se vor putea livra sambata, cu conditia specificarii pe AWB "Livrare Sambata"."

| Melek27 a răspuns:

Nu,dar daca are chef soferul, da! laughing mie mi-a livrat de mai multe ori sambatawinking