| alelex a întrebat:

Salutare, imi tot caut de munca si pana acum nu am gasit, in multe anunturi am gasit ca mi se cere pe langa CV si o scrisoare de intentie, si aici apare problema, nu stiu sa fac asa ceva big grin. Daca m-ati putea ajuta ar fi perfect.

2 răspunsuri:
| Terro2029 a răspuns:

Cam aiurea sa iti facaaltcineva scrisoare de intentie, gandeste-te de ce vrei sa aplici la jobul cu pricina, cu putina imaginatie cred ca o rezolvi si pe asta happy, bafta!

| alelex explică (pentru Terro2029):

M-ai inteles gresit, nu vreau sa mi-o faca nimeni, dar pur si simplu nu am mai facut niciodata si doream un exemplu ceva.