| Nicromânul a întrebat:

Salutare lume! Am creat canalul acesta de YouTube : https://www.youtube.com/channel/UC8l1xFD_93mYZh4wf0xXj-Q in care prezint stirile de la TV pentru romanii care lucreaza toata ziua sau lucreaza in strainatate si totusi vor sa fie la curent cu ceea ce se intampla. Am nevoie de ajutor in popularizarea acestui canal. Dau FUNDA celui care vine cu o solutie sau distribuie canalul la cat mai multe persoane.

Răspuns Câştigător
| GumballDarrwin a răspuns:

Incearca sa faci reclame cu acest canal de Youtube pe Facebook sau pe alte retele de socializare!