| Yrynella a întrebat:

Salutare lumea! am si eu o intrebare, cu ce programa pot sa fac video cu imagini,(fotografii) si melodie? ofer funda pentru un raspuns explicit.

Răspuns Câştigător
| wowmentol a răspuns:

MuveReveal

6 răspunsuri:
| seby4music a răspuns:

Sony vegas

Răspuns utilizator avertizat
| mat31new a răspuns:

Pinnacle studio 15. poti pune poze si muzica.

| Yrynella explică:

Draga "tputputpu123 " poate ai vrut sa zici Power Point, nu "Powepoint", si mai intii de a corecta pe altii, corecteaz-te pe tine!

| danorp a răspuns:

Toti au aceatsa pograma in pc pe nume :movie maker

| yonutz009 a răspuns:

Daca vrei ceva mai simplu cu mai putine functii si efecte pe imagini(video) poti opta pentru Windows Movie Maker(il gasesti in orice varianta de windows) iar daca vrei ceva mai complex cu efecte mai multe poti alege Adobe After Effects sau Sony Vegas dar astea doua necesita mai multe cunostine big grin