| GutzEmy07 a întrebat:

Salutare, m-am lovit duminica la deget si mi-a cazut unghia de la picior, as dori sa stiu cat ma mai tine durerea ( ma dau cu aloe vera, si inca un dezifctant galben nu mai retin numele ) si cam in cat timp se vindeca, deoarece luna viitoare (prin 10-11) am testarile la arbitraj, si as dori sa stiu daca pana atunci voi putea alerga?

Răspuns Câştigător
| Florinaa14 a răspuns:

Durerea ar putea tine cam pana se vindeca rana, incearca sa umblii cu degatul pansat, sa nu intre microbi deoarece se poate agrava.Depinde de organismul tau, incearca sa fii foarte atent si sa urmaresti cum evolueaza cu timpul.Multa sanatate!