| cataswat a întrebat:

Salutare, nu am stiut in care categorie sa introduc urmatoarea intrebare:
Am 13 ani[de fapt am 14 astazi am implinit(18 august)] si ideea este urmatoarea:Sambata imi voi tine ziua de nastere la tati, ce ar trebui sa fac ca sa fie ziua de nastere perfecta?(vine si o fata de care imi place foarte mult:X)
HELP!

Răspuns Câştigător
| Classy a răspuns:

Sa inteleg ca esti baiat! In primul rand, LA MULTI ANI! si ca sa ai o zi de nastere perfecta trebuie sa gasesti diferite activitati care va atrag pe toti de la ziua ta de nastere.Nu uita ca muzica nu trebuie sa lipseasca, si decorul trebuie sa fie cat mai vioi.Ar fi o atmosfera perfecta daca ai umfla mai multe baloane, si totul sa fie mai funky. Daca tatal tau sta la casa, atunci poti organiza in curte niste competitii sportive distractive. Daca sta la bloc puteti sa aveti o seara linistita uitandu-va la un film bun si razand pe seama lui. BAFTA SI Pupici :*

9 răspunsuri:
| Tsiitsix3 a răspuns:

=.` heiis...` Annd La multsii anii`.happy ppaii`.>big grin:d` mda.( si euu` preaa matuuralaughing ideea). Date pe langa. ea.` fa Gluume.;big hug
=.`Pinatalaughing e mistooo`.
=.`Jucatsiii diferiite Jocuurii`.
=.`Daca aii pisciina.`( fa petrecere la pisciina) ( daca n-aii potii organiiza o baatiaee cu appa). le spuii din timp`. Bataiia cu apaa e buna ideea>love struck
=.`Concursurii`. facetii concursuurii` intre voii` genn`. concuurs de street Dancesmug` si juriul` sunt parintii sua cine vretii`. vedetii voii` ce premii`.=
apropo`. potii umple baloane cu apahappy_ ar fi si maii` si`smug daca nu cu sticlle ma roog.`happy( spune-le sa isii ia ceva de schimb).
=.`Dansatiii`.

e si maii vedetii` voii`. ideii ce putetii` face la ziiile de nastere.`
Sperr ca te-amm ajutat.`

Fundha?;;]

| XDarkAngel a răspuns:

Pai in primul rand:
LA MULTI ANI:*love struckbig grin!
in al doilea rand:
pai daca taicato sta la casa atunci ai putea sa pui multe decoratii faine, sa te asiguri cum ii vremea, sa aduci dulciuri pe mese si sa comanzi pizza, si fara ciuperci dar si cu (poate unora le place). apoi poti face un program cu ce sa faceti, sa pui muzica tare si faina pe care sa puteti dansa, multe baloane de spartlove struck, si tot felul de jocuri in grup. poti face asta si la bloc sau unde sta tatal tau. poti organiza si o plimbare prin cartier, puteti sta sin casa sa va uitati la faze tari de pe net sau la filme de groaza, poti face orice faci tu atunci cand te distrezitongue
sper sa-ti iasa, sa te distrezi, BAFTA si incodata LA MULTI ANI:X!

| joanamm23987465 a răspuns:

Pai daca o faci acasa organizeaza o lista cu niste jocuri amuzante, pregateste un tort colorat si dragut, aduna mullta muzica si fa un fel de dico, ia-ti laptopl sau calculatorul si mutal acolo unde vei face petrecerea, descarca un film dragut de zii de nastere, iar in film cand vine tortul in acelasi timp sa vina tortul tau! ar fi ceva superr tare!, unfla multe baloane colorate si lasale pe jos sau da-le cu fixativ si pune balonul pe capul cuiva iar dupa aia il iei si se lipeste de tavan iar la un timp cade pe jos! happy Strange poze daca ai cu prietenii tai de cand erati pitici si uitati-va la ele pentru a va rade si a va distra, si fa un jock, sa zic o tombola asa, pune biletele intr-un bol si scrie pe tote ai pierdut! dar sa ramana 3 biletele pe care sa scrii 3 premi, sa zic, un parfum, un set de bratari si o rama foto, sti ceva in genul iar cei ce au extras premiile, t utrebuie sa le dai ce scrie pe biletel, si ai putea ascunde in tort o jucarie draguta iar cel ce o gaseste o pastreaza amintire de la ziiua ta de nastere! asta am facut la ziua unei prietene care a implinit 16 ani! iar eu am primit o rama super tare in care am pus o poza cu mine si ea! sper ca te-am ajutat!

| cataswat explică:

Mama cate raspunsuri buna, dar insa nu sunt perfecte, din cauza mea...tin sa spun ca tati sta la casa.
Uitativa la ce m-am gandit:
Iau multe baloane(40 cred ca ar fi suficiente), fiecare copil trebuie sa sparga 1 balon fara sa se foloseasca de maini si picioare(ar fi chiar amuzantlaughing ).
Apoi sa descarc 1 film de groaza, la care sa ne uitam cu totii(v-om fii vreo 10 cam asa)
Apoi sa umplu baloane cu apa si sa ii pleznesc pe copii cu ele(am glumitlaughing, sa facem o bataie cu apa.
Care mai are idei din astea traznite REPEDE!
MULTUMESC TUTUROR CARE AU RASPUNS SI VOR RASPUNDE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primmul rand:"La multi ani!".
Daca vrei sa impresionezi fata de care iti place,afla care sunt gusturile,preferintele ei,si,organizeaza petrecerea tinand cont de acestea.
Nu zic sa fie totul exact cum vrea ea,pentru ca s-ar putea sa-si dea seama de ceea ce vrei sa faci pentru ea.
De exemplu:daca ii place muzica, fa rost de un sistem audio f bun si, bineinteles, de muzica ei preferata
cred ca ai prins ideea
sper ca te-am ajutatwinking succes si "La multi ani!" inca o datawinking

| KiduuPink a răspuns:

Pai... incearca sa faci ceva ce ii place si acelei fete si tiehappy
Exemplutongueui muzica cu trupa ei/voastra preferata
O faci sa se simta bine!
fundita? Plz am doar 2 sad

| Beyk a răspuns:

In primul rând:La Mulți Ani!
Pai dacă vrei sa fie perfecta atunci ai grija ca nimeni sa nu iți strice petrecerea! Trebuie sa ai totul sub control,mâncarea sa fie buna, tortul la fel(toți adora tortul) si asa mai departe...Dar ca sa o impresionezi pe fata... ei ii place de tine? Vorbeste cu ea cauta lucruri in comun dar totusi nu uita de ceilalti invitati! Sper ca te-am ajutat, distractie placuta!

| Joe003able a răspuns:

Poi in pimul rand La Multi Ani! In al doilea rand distreazate la ziua ta muzica dansati si vorbeste cu ea! Incearca sa o faci sa te placa! Bafta!

| Alexandru2222 a răspuns:

Serveste-o cu un suc fi dragut cu ia.Fi respectuos.Sanu mirosi imbracate frumso etc