| geo_fili_2006 a întrebat:

Am un telefon Nokia 5200 si nu stiu de ce nu imi citeste cardul de memorie! Pur si simplu il introduc si nu arata nimic, am reinstalat si soft-ul, l-am upgradat si degeaba! Care sa fie cauza? Cardul imi functioneaza la alt telefon!(nu am stiut in ce categorie ar trebui sa pun aceasta intrebare)! Ofer fundita pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| FlaviuZz a răspuns:

Am avut aceeasi problema pe un Sony ericsson...Nu iti mai poate citi cardul, dul la un "service" sau daca este in garantie dul la Vanzatorul de la care l-ai luat si zii sa iti schimbe cititorul de carduri...acolo in gaura unde bagi cardul s-a stricat ceva si de aia nu poate sa il citeasca
Sper ca te-am ajutat...

1 răspuns:
| Jump3r a răspuns:

Daca zici ca alt telefon citeste cardul, inseamna ca s-a stricat cititoru' din telefonul tau straight face
incearca la magazine de telefoane... ce zic aia?