| Questo a întrebat:

Salutare, pe cat luam vacanta de Paste?

Răspuns Câştigător
| klhkhjjhkhklhkjhkjh a răspuns:

Vacanta de paste o luam pe 7 aprilie, adica saptamana viitoare si incepem pe 23 aprilie... iar pastele este pe 15 aprilie... pupicii:*

5 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Saptamana care vine este Saptamana Altfel si apoi vine vacanta, de 2 saptamani happy deci mai este o saptamana si cateva zile si vine vacanta, adica pe 7 aprilie, 6 fiind ultima zi cand mergem la scoala happy
Bafta!

| Magnifico a răspuns:

Dupa saptamana aceasta altfel.Adica vinerea viitoarewinking

| danielutzica a răspuns:

Pe 7 aprilie si incepem pe 23 aprilie

| Sҝϊττlεs a răspuns:

Ultima zi de școală va fi 6 aprilie adică vinerea viitoarehappy

| maryws11 a răspuns:

Inainte de paste