| Mirco a întrebat:

stiti cum se numeroteaza paginile la Microsoft Office Word 2007

Răspuns Câştigător
| PanaceuUniversal a răspuns:

Exista un buton ( header&footer) pe care il apesi si dupa ai mai multe optiune, printre care si numerotarea paginii

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sus ai Insert/page number/ apoi top, bottom si-ti alegi la stanga, la dreapta, la mijloc, cum vrei.

| matei1411 a răspuns:

Dai sus la insert, page number, bottom of page si iti alegi de acolo unde vrei sa se numeroteze
Funda?big grin

| emanu23 a răspuns:

Pai acolo la insert iti apare header&footer si dai si iti alegi unde sa iti fie asezat numari