| George12356456 a întrebat:

Stiti cumva daca imi pot schimba e-mailul? Ma refer sa schimb doar numele si sa ramana aceeasi adresa. Ofer funda!

4 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Intri pe mail, după la setari și îți schimbi numele. Adresa de mail va rămâne aceeași.

| floringabor a răspuns:

Pentru a iti da raspunsul trebuie sa spui de ce cont de mail este vorba: Yahoo, Google, etc.

| George12356456 explică (pentru floringabor):

Yahoo

| floringabor a răspuns (pentru George12356456):

Dacfolosesti versiunea noua, se modifica de la "Setari" (o rotita in partea dreapta sus); iar daca folosesti versiunea veche, sus in partea dreapta a numelui este o bara ce are in partea dreapta "Start". Setezi in ea "date cont", apesi pe "Start" si iti poti schimba numele dand click pe "Editare"