| secret_6185 a întrebat:

Salutare, tot incerc sa imi schimb numele de facebook. imi scrie ca il pot schimba odata la 60 de zile iar mai jos scrie ca numele meu nu a mai fost schimbat de 11 luni si asa a si fost... Vreo solutie? Dau funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca stii ca l-ai schimbat de minim 3 ori i-ati gandul. Asa va scrie intotdeauna ca il poti schimba odata la 60 de zile dar nu il mai poti schimba niciodata.

1 răspuns:
| TechHelper a răspuns:

Bună @secret_6185

Ai schimbat numele contului tău pe facebook. Nu îl poți schimba până nu trece 60 zile. Dacă vrei poți schimba numele cu cel anterior pentru ca merge

La mulți ani!
TechHelper