| FreddyTheBear a întrebat:

Salutare TPU, am nevoie de ajutor, cum pot ajunge la parcul herastrau pana de la piata iancului cu ratb-ul/metrorex-ul, dau funda.

Răspuns Câştigător
| kyliejenner a răspuns:

Iei Republica (M1 Metrou) de la Iancului pana la Victoriei. La Victoriei iei Pipera (M2) si cobori la Aviatorilor

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Metrou din aviatorilor, schimbi la victoriei si apoi 4 statii pana in iancului

| MgdDroopy a răspuns:

Cu metroul
Schimbi la Piața Victoriei. Mai iei o statie metroul până la statia Aviatorilor.
Sa intrebi de iesirea catre Herastrau pentru a nu ocoli pe sus.