| qLuca a întrebat:

Am o intrebare pentru voi. Daca imi impaturesc hartia sa arate ca o tigara,o lipesc cu scoci pun vata in ea si ii dau foc si trag, este toxic?

Răspuns Câştigător
| Anonima6789777 a răspuns:

laughing) Doamne Dumnezeule, fumezi hartie si vata cum sa nu fie toxic? Ai facut chimie sa vezi ce proprietati are hartia arsa? Si daca o lipesti cu scoci nici nu prea arde laughing) Sigur ai o varsta mica, daca vrei sa vezi cum este du-te si cumarati tigari la bucata. Ceea ce nu incurajez. Achizitioneaza un vape sau o narghilea.