| Avenger1337 a întrebat:

Am si eu o problema. De o perioada de timp(7-10 zile) indiferent de site-ul pe care il accesez mi se deschid intruna ferestre care fac reclama jocului "Goodgame Empire"(sau care ii este numele). Mai pateam in trecut ca unele site-uri sa faca reclama la anumite jocuri, dar chiar toate site-urile? Si ceea ce este mai enevant este ca atat timp cat stai pe site tot mai multe pagini cu jocul respectiv ti se deschid(in cazul de fata mie mi se deschid). As dori sa stiu cum pot remedia situatia... poate fi o problema de la browser(Firefox) sau? Astept raspunsuri. Multumesc anticipat tuturor celor care incearca sa ma ajute in a rezolva respectiva problema.

Răspuns Câştigător
| 7Roby7 a răspuns:

Http://bigfarm.goodgamestudios.com/
Jocul asta? Eu astazi m-am apucat sa il joc. :))
Da,poate fi si din vina ca folosesti Firefox(iti recomand sa folosesti Google Chrome,Opera sau Internet Explorer,probabil ca problema va disparea),dar poate fi si din cauza jocului. Poate ca a dat bani mai multi pentru o reclama pe majoritatea siteurilor(de ex. eu folosesc Google Chrome si imi apare reclama pe foarte multe siteuri,dar nu imi intra pe ele direct,doar apar acolo, cel mai mult imi apare o reclama despre cum sa scazi din greutate). Probabil ca, tot jocul, a programat ca la utilizatorii care folosesc un gen de internet(de ex. UPC) sa le apara de foarte multe ori aceasta reclama.
Oricum, dupa un timp va aparea o alta reclama si aceasta nu va mai fi. :))
Sper ca ti-am fost de folos. :)

4 răspunsuri:
| KostyCool a răspuns:

Este de la joc. nu ai ce face. apare la toti acelasi lucru!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ai instalat ceav care a modificat pagina de start din browserul tau
trebuie sa intrii in setari daca este asa si sa modifici

| RebecaTheNinjaGirl a răspuns:

E tare jocul laughing

| ՃԾՃԾ a răspuns:

Daca folosesti opera ai parte de mai putine reclame. si nu le poti scoatewinking