| thelastmanstanding a întrebat:

Folosesc firefox 9.0.1 ca browser si in momentul in care accesez anumite categorii in cadrul acestui site se intampla sa imi afiseze varianta mobila a site-ului (m.TPU.ro) este vina browser-ului?

5 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Multumim pentru sesizare. Vom investiga problema, sa descoperim exact ce se intampla si o vom solutiona.

Alexandra - TPU

| FucktheSystem a răspuns:

Nu e de la browser și eu am pățit-o pe chrome.
Ironic e că varainta de mobil merge pe PC dar pe mobil nu.

| ChioruL14 a răspuns:

N-am mai auzit asta pana acum. in mod normal site-urile detecteaza softul mobilului si iti baga varianta de mobil(care e de rahat maxim oricum, in cazul TPU) dar la TPU ma astept la orice. incearca google chrome si vezi daca mai face la fel. ce sistem de operare folosesti pe laptop/pc? mi se pare cam imposibil ce patesti tu.

| thelastmanstanding explică (pentru ChioruL14):

Folosesc un sistem de operare windows 7 home premium

| Abandoned2 a răspuns:

Ah, nu conteaza browser-ul. E de la scripturile TPU. Eu am patit-o pe mai multe browsere, nu doar pe Firefox. Incearca mai multe refresh-uri sau curata cache-ul...trebuie sa-si revina.