| laur12 a întrebat:

Am un telefon LG GD330 si i-am dat o resetare generala din fabrica(Reset Factory) si mi s-au sters si setarile de la internet, fiind de la cosmote, web'n'walk! Am refacut setarile si acum mi se mai conecteaza decat la google si atat...la altceva nu se mai conecteaza! Ce pot face? Dau funda!winkingmss

Răspuns Câştigător
| WallyStanciu a răspuns:

Trimite un sms gol la 969, asteapta pana primesti un mesaj in care scrie activare webnwalk setari si restul si raspune la acel mesaj cu textul SETARI. Apoi salvezi setarile trimise de cosmote, daca-ti va cere cod pin, scrie 1234. Funda?