| Ionut2555 a întrebat:

Aș dori sa stiu si eu care sunt diferențele pe care trebuie sa le dau dacă vreau sa mă mut la alt liceu pe alt profil..Eu sunt pe profil economic si vreau sa ma mut la științe sociale in alt liceu.Am uitat sa precizez ca sunt clasa a X-a si vreau sa mă transfer la sfârșitul anului școlar..Si frica mea este diferența la latină, dar din câte am înțeles in clasa a XI-a cei de la științe sociale nu mai fac latină si cred ca nu o sa mai trebuiască sa dau la latină dar nu sunt sigur. Mulțumesc de raspuns.

1 răspuns:
| Anastasie a răspuns:

Indiferent că ai diferența la latină sau nu, stai liniștit că tot îți vor face transferul.