| Yrynella a întrebat:

cine ma ajuta si pe mine cu o informatie, nustiti ce programa trebuie ca sa faci mai multe fotografii, in una singura, adica una mai mare si citeva mai micute prin colturi. ofer funda!

Răspuns Câştigător
| AAAdelin a răspuns:

Cred ca ce vrei tu sa faci se numeste colaj, si se poate realiza cu ajutorul programelor:
Picasa-Usor de downloadat
Photo scape -Usor de downloadat ( se gaseste si in romana)
Photoshop Cs4, Cs5, cred ca si Cs3-Este mai greu de gasit, si de downloadat, insa este cred ca si cel mai bun program, eu cu asta lucrez.
Bafta!

6 răspunsuri:
| anonymousxD a răspuns:

Poti face asta cu Photoscape ori Photoshop dar si cu Picasa merge~ happy
Sper ca te-am ajutat. ^^

| R_8074 a răspuns:

Photoscape

| andreea_2617 a răspuns:

Eu folosesc photoscape

| EmZoTeck a răspuns:

Photoscape cumva ca altceva nu stiu ce sa-ti recomand.big grin

| PaulaaIoanaaaaaa a răspuns:

Buna! Uite, Asta am cautat, m-am interesat si am gasit PHOTOSHINE. este un program cu tot felul de rame:il descarci si gasesti foarte multe rame variate... Poti sa-ti faci mii de poze cu ramele acelea. Se combina minunat... de exemplu poza de la "avatar" am facut-o in PhotoShine!
Este un program foarte interesant si frumos. Sper ca ti-am fost de ajutor:X

| Flory_8923 a răspuns:

Photoscape asa se numestehappy