| Yrynella a întrebat:

Buna all! am si eu o intrebare, nustiti unde se imprimeaza fotografii pe tricouri, camasi, sau eu mai stiu ce? ofer fd pentru imformatii.mmultumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| D A R i U t S s A a răspuns:

Esti din Bucuresti?
In general lucrurile personalizate se fac in orice spatiu comercial mai mare.
De exemplu eu am vazut in Cora, Auchan si in Unirea Shopping Center.

| Gabytzuu001 a răspuns:

De unde esti ?

| iaialovely1700 a răspuns:

Alegi imaginea pe calculator si o dai sa se printeze DAR pe o foaie care se poate calca cu fierul
o calci cu fierul (cu imaginea in jos) si gata

| anonyma15 a răspuns:

Daca stai in timisoara la mall se face la parter

| dana_4375 a răspuns:

Buna... pai in sir sau in mall-uri... funditabig grinbig grin?