| Pufuletzul100 a întrebat:

Cum tot incepe scoala in curand iar eu am probleme de concentrare am decis sa va intreb daca produsul „Memoplus" este eficient? si daca cei care l-au folosit sau ati auzit ceva despre el sa imi spuneti parerile voastre trec in clasa a 8-a.
Dece? pentru ca am si eu prietene ca il foloseste(sunt baiat) si invata chir foarte bine! dar azi cand am fost la farmacie dna respectiva mi-a spus ca nu este bun pentru mine, doar celor de la 18 ani in sus!
Astept raspunuri!
Cum tot incepe scoala in curand iar eu am probleme de concentrare am decis sa va intreb daca produsul „Memoplus" este eficient? si daca cei care l-au folosit sau ati auzit ceva despre el sa imi spuneti parerile voastre trec in clasa a 8-a.
Dece? pentru ca am si eu prietene ca il foloseste(sunt baiat) si invata chir foarte bine! dar azi cand am fost la farmacie dna respectiva mi-a spus ca nu este bun pentru mine, doar celor de la 18 ani in sus!
Astept raspunuri!

1 răspuns:
| Vertic_Sergiu_1996 a răspuns:

Deci problemele de concentrare au legatura cu magneziul.
Incearca 3 lucruri:

-cauta in farmacii suplimente de magneziu (gen MagneB6)
-cat inveti pune-ti telefonul in alta camera, incearca sa te detasezi de toata lumea.
-invata in reprize de cate 30 de minute, cu 10 minute pauza intre ele, ignorand persoanele de langa tine

Sper ca ți-am fost de folos, vezi ca o sa ai examen greu!

PS: atentie la neatentie, trebuie sa fii antena si in clasa!

Spor! Funda?