| Naaughty a întrebat:

big grin

Ca tot a sosit primavara si vine caldura, e timpul sa-mi cumpar o crema de protectie. Mi-am cumparat La roche-posay 50+ SPF muy alta proteccion LECHE (se mai cheama si ANTHELIOS DERMO-PEDIATRICS LAIT). Numai ca nu am fost prea atent cand am cumparat-o... Am observat cand am ajuns acasa ca pe cutie (/prospect) nu scrie ca e crema de fata... O fi la fel de buna ca o crema specific numai de fata?
Si inca o problema. crema scrie ca e de copii.
Eu am 16 ani, mai sunt considerat copil? Si daca nu are ceva?

1 răspuns:
| InSaNeAss a răspuns:

Nu e de copii.Pe medicamente apari "adolescent" de la 14 ani... (de exemplu:a se consuma doar de la 14 ani in sus)