| Yrynella a întrebat:

spuneti-mi si mie va rog, oare nu e posibil de dawnloadat un document pentru care trebuie sa ai puncte sau sa platesti, prin vreun program special? (m-ar interesa anume acest document sa-l scot) va rog daca ma poate ajuta cineva! ofer funda!

Răspuns Câştigător
| onlyme2851 a răspuns:

Te conectezi cu contul de facebook( ai opriunea undeva pe pagina scribd), iar apoi uploadezi si tu un document( un comentariu, un eseu, ceva de prin calculatorul tau) si apoi poti descarca ceea ce vrei tu, gratuit.