| Spawner007 a întrebat:

Unde credeti ca ar trebui sa scriu scrisoarea pe care o am la tema de la engleza, pe foaie sau pe caiet? Credeti ca profesorului i-ar placea si pe caiet, eu zic ca nu conteaza daca e pe caiet sau pe foaie, e important sa fie corecta scrisoarea.

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, dar mai bine pe o coala alba!

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Pe ambele

| ღMaryaღ a răspuns:

Nu stiu ce profesor ai tu, dar eu trebuie sa fac scisorile si mai multe tipuri de proiecte pe coala A4, iar daca nu le fac pe foaie ma pune sa le transcriu!

| katwe1 a răspuns:

Asa e, dar o scrisoare e o scrisoare care ar trebui scrisa pe o foaie(cat de cat sa arate ca o scrisoare)