| petcuvlad a întrebat:

Salutare tuturor. Am un laptop Sony Vaio, cumparat cu windows 8. Nu mi-a placut deloc windows 8, asa ca am decis sa-mi instalez windows 7. Dupa ce l-am instalat, ce sa vezi: nu imi mai apare local area connection.
Deci i-am instalat o parte din drivere, imi merge internetul, insa DOAR WIRELESS ceea ce nu-mi place. Vreau sa am si posibilitatea de a ma conecta la internet pe cablu. placa de baza laptop : Sony SVE1512M6ESI

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca 3DPChip si 3DPNet care te vor rezolva pentru totdeauna si oriunde te-ai afla!
Site:http://www.3dpchip.com/3dpchip/3dp/net_down_en.php

3 răspunsuri:
| petcuvlad explică:

Ceva sfaturi? DAU FUNDA!

| marktheshark a răspuns:

Nu ajunge doar o parte, ai nevoie de toate driverele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc!