| Bulboacă10Teo a întrebat:

Salutare tuturor! As vrea sa maschez cateva cuvinte sau paragrafe dintr-o carte pe care i-am dat-o cuiva sa o citeasca deoarece as vrea ca acestea sa nu fie citite de catre persoana in cauza. Ma poate ajuta cineva cu idei? Dau funda

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

In afara ca sa rupi foaia -sau parte a foii- este imposibil ce vrei tu. Nu cred ca ar merge nici cu pasta corectoare, pentru ca este posibil sa se vada scrisul in lumina geamului.
Cere-i cartea ca sa ti-o aduca dimineata, si apoi nu i-o mai dai.

| florinica123456789 a răspuns:

Poate daca mazgalesti cu ocarioca neagra?
sau un pix.