| mucicubranza a întrebat:

Salutare tuturor!
Doresc sa imi achiziționez o Țigara electronica (vape) si vreau sa imi Spuneti puțin ce componente are si mai multe informații despre acestea va rog!

Răspuns Câştigător
| AlexDFY a răspuns:

Iti recomand ego aio, e foarte buna pentru incepatori, si e foarte buna ca sa inveti (100-130 lei).
Cele mai multe le vei invata practicand.

3 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Nu iti recomand sa cumperi tigara electronica ca nu este sanatoasa! Mai bine e sa iei o gura de aer curat pe la tara sau sa mergi in concedii sau excursii la munte, acolo aerul fiind mult mai curat datorita padurii!

| nugasescusernameliber a răspuns:

Du-te la un magazin unde iti pot arata si poti incerca aceste tigari. Sunt diverse modele si marimi, alege ce ti-ar placea tie. Indiferent ce decizie vei lua, cauta una cu garantie, de marca. Nu te risca de pe internet, folosite sau din surse neverificate ca risti prea mult pentru cativa lei.

| Dumbi a răspuns:

Eu iti recomand aerul de tara, mult mai bun si mai complex decat fumul dintr-o tigara normala sau electronica. Tigara electronica e mult mai daunatoare organismului decat tigara normala. Deci cel mai bine ar fi sa lasi tigarile.
Si poti sa imi spui si mie de ce te-ai apucat de ele?happy Am intrebat pe cineva care fumeaza si mi-a spus "Ca imi place cum imi sta cu tigara in gura"…:/