| epurel a întrebat:

Salutare tuturor , vreau sa intreb daca a comandat cineva de pe clickbox.ro , daca da , sunt seriosi ? si a 2-a intrebarea , stie careva niste trasee in jurul orasului Roman (Neamt) , sau cum e drumul pana la Piatra (pe bicicleta ) , multumesc .

3 răspunsuri:
| Tzutzy09 a răspuns:

Clicbox, haoh go on.Am comandant un Sony Ericsson si mi-a venit o cutie plina cu casetestraight face. alta daca am comandant un ps2 si mi-a venit.Doar ca daca`ti vine ce nu ai comandat e cam greu sa il returnezi

| delia1999 a răspuns:

La Piatra este ok drumul, nu prea gasesti zapada dar totusi cu bicicleta cred ca este cam frig...