| Sarcopt a întrebat:

Urgent vă rog, în Carrefour Colentina găsesc un serox/imprimată?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu cred ca au, cel mai bine cauti o papetarie acolo au xerox si e doar 50 bani o copie alb negru.

| francut a răspuns:

Gasesti. Acum, depinde ce vrei. Sunt multe tipuri. Vorbesc de Carrefour in general, nu stiu Bucurestiul.

| DumitruS a răspuns (pentru francut):

Cred ca el intreaba daca poate printa/xeroxa ceva, nu daca au de vanzare.

| Sarcopt explică (pentru DumitruS):

Ai dreptate, m.am exprimat prost, scuze. Vreau să scot o factură electronică.

| francut a răspuns (pentru DumitruS):

Nu m-am prins. happy